MilSOFT’un lojistik sistemlerle güçlü baglari vardir. Lojistik destek sistem ürünümüz Mil-ILS Ömür Destek ve Yönetim Bilgi sistemi OTOKAR Altay tank prototip projesinin bir parçasi olmustur. Ayrica Meteoroloji Genel Müdürlügü ve Sahil Güvenlik Komutanligi sistemin modüler parçalarini kullanmaktadir. Ürünümüzü daha iyiye tasimak için ortaklarimizla sürekli degerlendirme içinde bulunmaktayiz.
MilSOFT ayrica uluslararasi standartta bir ara katman ürünü olan TURKUAZ kullanmaktadir. TURKUAZ servis saglayicilarla, Bilgi Dagitim Sistemleri (DDS- Data Distrubution Sysyem)bir araya getirme görevini yapmaktadir. TURKUAZ isletim sistemi, uygulama sunucusu, veri sunucusu, servis yolu gibi programlama ortaminin üzerine uygulanmistir.
MILSOFT TURKUAZ’i özellikle karmasik karsilikli çalisabilirlik gerektiren tüm ag merkezli sistemlerinde kullanmaktadir. Bazi örnekleri Acil Durum Yönetim uygulamalari, Lojistik Filo Yönetim Uygulamasi, Komuta Kontrol uygulamalari
Savunma Sanayi Müstesari’mizin dedigi gibi yazilim sektörümüzün dünya pazarindan geri kalmada özrü yoktur. MilSOFT’da dünyada kalite, performans, teknoloji ve kalite olarak rekabetçi olmak için tüm gayretini ortaya koymaktadir. En kaliteliler arasinda olmak bazen is dünyasinda basarili olmak manasina gelmeyebilmektedir. Dünyada bir oyuncu olabilecegimizi biliyoruz. Ayrica biliyoruz ki, birlikte çalistigimiz her müsteri ve ortak ile kabiliyetlerimiz artacak. Geri beslemelere deger veririz ve en küçük detayin bizi mükemmellige götürecegini biliyoruz.
Kabiliyetlerimizin bilinmesi ve karsiligini almak için çok çalisiyoruz. Biz büyüdükçe Türkiye’nin büyüyecegini biliyoruz.

MilSOFT Senkron Serisi Ethernet Dönüştürücü (Mil-SEC)

MilSOFT Veri Dağıtım Ünitesi (Mil-DDU)