Faaliyet Alanlarımız

Uzmanlıklarımız

MilSOFT; Komuta, Kontrol, Muhabere, Bilgisayar ve İstihbarat (C4I) Teknolojileri , ISR ve Görüntü Kıymetlendirme Sistemleri, Elektronik Harp, Gömülü Yazılımlar, Bilgi Teknolojileri, Siber Güvenlik, Eğitim ve Simulasyon alanlarında özgün çözümler üretmektedir.

C4I Sistemleri

MilSOFT, Komuta Kontrol alanında müşterilerine özgün çözümler sunmaktadır. MilSOFT Komuta Kontrol yazılımları geliştirmeye başladığı dönemden itibaren dağıtık bir mimariyi, bakım-idame kolaylığını ve uluslararası standartlara uyumluluğu hedefleyen en son teknolojileri temel almıştır.

Gömülü Sistemler

MilSOFT Skiorsky S-92 için uluslararası pazarda kritik görev yazılımı Data Computer Software Bakım Projesini aldı ve başarı ile teslim etti.

Siber Güvenlik

İstihbarat Keşif Gözetleme ve Görüntü Kıymetlendirme Sistemleri

MilSOFT 2005 yılından bu yana görüntü kiymetlendirme sistemlerine yönelik çalışmalar yürütmekte olup Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) envanterinde yer alan/alacak farklı sistemler için görüntü kıymetlendirme ve görev destek sistemlerinde ürün/çözüm geliştirmiş/geliştirmektedir.

Bilgi Teknolojileri

MilSOFT’un lojistik sistemlerle güçlü bağları vardır. Lojistik destek sistem ürünümüz Mil-ILS Ömür Destek ve Yönetim Bilgi sistemi OTOKAR Altay tank prototip projesinin bir parçası olmuştur.

Eğitim ve Simulasyon

Taktik Veri Link Sistemleri

MilSOFT Taktik Veri Linki İşlemcisi (Mil-DLP) ile Link 11/16/22 kabiliyetli hava / suüstü / sualtı / kara platformları arasında taktik bilginin veri link kabiliyeti kullanılarak paylaşılmasına olanak sağlar.

Elektronik Harp

MilSOFT Elektronik Harp(EH) konusunda müşterilerine EH Harekât Destek Merkezi kurulumundan, Tehdit Analizi ve Karıştırma teknikleri geliştirilmesi ve Elektronik Harp Eğitimlerine kadar pek çok alanda hizmet vermektedir.