MilSOFT Skiorsky S-92 için uluslararası pazarda kritik görev yazılımı Data Computer Software Bakım Projesini aldı ve başarı ile teslim etti. Bundan başka MilSOFT Seahawk helikopterlerinin Görev Bilgisayar yazılımını başarı ile tamamlayarak teslim etti.
Teslim ettiği ürünlerle birlikte MilSOFT yazılımlarının USA FAA (Federal Aviation Administration) kurallarına uyumluluğu da teyit edilmiş oldu. S-92 Skiorsky için üretilen Maintenance Data Computer (MDC) yazılımı RTCA/DO-178B Standart Level C olarak belgelendi.
MilSOFT ayrıca milli programlar için de gömülü yazılımlar gerçekleştirdi. Açık Mimari Yazılım Ortamı’na uyumlu yazılım geliştirilmesi önemli bir altyapı olan FACE’in uygulanmasını da beraberinde getirdi. FACE bugün ANKA İnsansız Hava Araçları, Kement, Erciyes gömülü sistem projelerinde kullanılmaktadır. MilSOFT’un ayrıca kendi imkanları ile geliştirdiği Bilgi Dağıtım Sistemi Kütüphanesi (Data Distribution Service (DDS) Library kolaylıkla diğer gelişmiş FACE alyapılarına uygulanabilecek yapıdadır.
MilSOFT ayrıca F-16 ve C-130 uçaklarımızda ve Ağ Destekli Silah sistemlerinde gerçek zamanlı çalışan Taktik Data Link sistemleri üretmiştir.